Domino to marka jednego z czołowych producentów płytek ceramicznych w Polsce – Ceramiki Tubądzin. Płytki Domino produkowane są w dwóch zakładach: Zakład Ceramiki Budowlanej w Tubądzinie oraz Ceramika Tubądzin II Sp. zoo. w Ozorkowie.
Producent Domino – Ceramika Tubądzin – dba o wysoką jakość produktów, dokonując systematycznych badań prowadzonych przez: własne laboratoria, Instytut Szkła i Ceramiki w Warszawie oraz niezależne instytucje włoskie i hiszpańskie. Jakość produktów Domino gwarantują nowoczesne i sprawdzone urządzenia pochodzące od wiodących producentów światowych takich jak: Sacmi, Cimes czy też Barbieri & Tarozzi.
Dodatkowym potwierdzeniem jakości jest 5 - letnia gwarancja udzielana na produkty Domino, oraz szereg atestów i certyfikatów jak chociażby ISO 9001:2000.
Zaangażowanie całej załogi Ceramiki Tubądzin i wprowadzenie wielu innowacji zarówno w zakresie produkcji jak i promocji jej produktów pozwoliło na stworzenie marki Domino, która łączy w sobie dobrą jakość i atrakcyjną cenę!
Wiedza pracowników, nowoczesna technologia, wysokiej jakości surowce i w końcu satysfakcja klientów to nasz główny kapitał i powód do dumy.


Znajdź nas w Google+