Strona główna>Ceramika Gres Katalog
Ceramika Gres Katalog

Ceramika Gres Logo

 

Prezentujemy najnowszy katalog Ceramiki Gres specjalizującej się w produkcji gresów w różnych formatach. Produkty firmy stosowane są w budownictwie indywidualnym, przemysłowym i użyteczności publicznej. Cechuje je najwyższa jakość wykonania spełniająca najbardziej rygorystyczne wymogi.

 

 

Historia firmy rozpoczęła się w roku 1999 w Kopaninach – z małej firmy stała się jednym z liderów w branży. 

 

Aktualnie asortyment obejmuje kilkadziesiąt kolekcji gresu szkliwionego oraz terakoty w formatach 33x33, 40x40 oraz 30x60 cm (wkrótce 60x60 cm). W najbliższej przyszłości planowane jest uruchomienie produkcji płytek z wykorzystaniem druku cyfrowego o najwyższych parametrach. Aktualna zdolność produkcyjna zakładu wynosi 4 mln m2 rocznie. 

Naszą pasją jest tworzenie nowoczesnych kolekcji płytek i dekoracji odpowiadających zapotrzebowaniu oraz najnowszym trendom rynku nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Konsekwentnie poszerzamy swoją ofertę asortymentową oraz podnosimy jakość wytwarzanych produktów. 

 

Uznanie wśród konsumentów i fachowców w branży budowlanej potwierdzają liczne nagrody m.in. "Złoty Produkt", godło "Inwestor w Kapitał Ludzki", „Mecenas Kultury”, nagroda "Złota Kielnia", Złoty Medal MTP Budma, wyróżnienie „Produkt Przyjazny Architekturze”, liczne „Perły Ceramiki” i inne. 

 

Katalog CG 2012 PDF by toss21

Znajdź nas w Google+