Strona główna>Katalog Paradyż
Katalog Paradyż

KATALOG CERAMIKA PARADYŻ 2012

Ceramika Paradyż

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu katalog Grupy Paradyż na rok 2012.
Ceramika Paradyż  od 23 lat niezmiennie oferuje produkty najwyższej jakości o unikalnym wzornictwie. Jest laureatem wielu branżowych nagród. Cieszy się uznaniem klientów w prawie 40 krajach świata.


Ponad dwudziestotrzyletnie doświadczenie i nieustanne inspirowanie się nowoczesnym wzornictwem, kolorystyką i przykładanie ogromnej wagi do jakości produktów sprawiło, że firma jest nieustannie doceniana w ponad 40 krajach na świecie.

 

Wraz z 1800 pracownikami realizowana  jest misja stworzenia niepowtarzalnego i rozpoznawalnego stylu. Ogromny wybór płytek ceramicznych pozwala na stworzenie niemal każdej aranżacji. Technika druku cyfrowego umożliwia stworzenie nawet najbardziej skomplikowanych efektów wzorniczych. Dodatkowo Paradyż jest w posiadaniu limitowanej kolekcji płytek rektyfikowanych 97.7x32.5 cm oraz ekologicznych płytek FIT  wytwarzanych innowacyjną metodą pocieniania, które mają grubość tylko 7,2mm.  – duże możliwości nowoczesnych rozwiązań wynikają z użytkowania innowacyjnych maszyn.

 

Firma poddawana jest ciągłym dywersyfikacjom; nieustanne poszerzanie asortymentu wpływa na jej pozycje w Polsce i na świecie

Obecnie  rozwój  kontynuowany jest w trzech markach Paradyż, Kwadro Ceramika oraz w marce premium My Way Paradyż Group. 

 

Kwadro z pewnością trafi w gusta klientów, których urzeka tradycyjność wzorów i połączeń.

Paradyż to najbardziej rozbudowana marka, która poprzez swoją awangardowość i nowoczesność stylów trafia do wszystkich klientów.

Natomiast marka My Way Paradyż Group, oferując wyroby ceramiczne łączące najwyższą technologię z artystycznym designem, dedykowana jest najbardziej wymagającym klientom, ceniącym możliwość eksponowania własnego stylu. 

[Pobierz katalog]


 

SPRAWDŹ OFERTĘ CENOWĄ W NASZYM SKLEPIE INTERNETOWYM !!

 

PŁYTKI ŁAZIENKOWE : http://www.tuplytki.pl/8921,lazienka-ceramika-paradyz

PŁYTKI KUCHENNE : http://www.tuplytki.pl/8869,kuchnia-ceramika-paradyz

PŁYTKI DO SALONU : http://www.tuplytki.pl/69850,salon-ceramika-paradyz

 

 

Znajdź nas w Google+