Strona główna>Katalog Grupa Tubądzin
Katalog Grupa Tubądzin

 

KATALOG TUBĄDZIN 

 

Logo Tubądzin

Jeden z liderów na Polskim rynków płytek ceramicznych. Grupa Tubądzin skupia 4 uznane polskie marki:Tubądzin, Domino, Arte i Korzilius. Zdobywa uznanie klientów w kraju i za granicą oferując produkty najwyższej jakości. Pełna oferta Grupy Tubądzin dostępna poniżej 

 

Glazura do ekskluzywnej łazienki? Solidna, ale jednocześnie ciesząca oko i niebanalna terakota?

No problem!

 

Tubądzin to od lat jeden z liderów produkcji płytek ceramicznych konsekwentnie poszerzający swoją ofertę próbując dopasować ją do każdego profilu klienta.

Obecnie Tubądzin tworzy cztery marki – Tubądzin, Domino, Korzilius oraz Arte.

Jest bez wątpienia propozycją dla ludzi poszukujących unikatowych rozwiązań. To prawdziwy stylista wnętrza, kreujący przestrzeń, która pozwala skutecznie się wyróżnić. 

 

W skład marki wchodzi pięć linii produktowych:

 

*Colour – niezwykle soczysta i świeża kolorystyka, płytki dużoformatowe – idealne do stworzenia oryginalnego wnętrza w mieszkaninu

 

*Pastele – stonowana i elegancka, idealnie nadająca się do zastosowań inwestycyjnych

 

*Majolika – inspiracja ceramiką wytwarzaną w rejonach Morza Śródziemnego

 

*submarka Maciej Zień – awangarda pod okiem niezwykłego projektanta Macieja Zienia

 

W całym kraju firma współpracuje bezpośrednio z ponad 100 hurtowniami i pośrednio z ponad 1000 sklepów i salonów detalicznych. Połączenie zaangażowania dystrybutorów w promocję wyrobów, pozwala firmie systematycznie zwiększać poziom sprzedaży. 

 

Produkty marki Tubądzin są nie tylko popularne na terenie Polski – marka osiąga zasięg ogólnoeuropejski i jest rozpoznawalna również w takich krajach jak:

Austria, Belgia, Białoruś, Bułgaria, Czechy, Estonia, Francja, Grecja, Holandia, Irlandia, Kazachstan, Litwa, Łotwa, Niemcy, Mołdawia Norwegia, Rosja, Rumunia, Słowacja, Szwecja, Ukraina, Wielka Brytania, Węgry. 

 

 

[Pobierz katalog]

 

 

Znajdź nas w Google+