Strona główna>Zastosowanie płytek w lokalach użytkowych – dobry pomysł?
Zastosowanie płytek w lokalach użytkowych – dobry pomysł?


Według nas jest to idealny i najlepszy pomysł; wytrzymałość płytek łączymy z eleganckim stylem i stwarzamy w ten sposób idealną kombinację. Zastosujmy płytki polerowane, jeżeli chcemy nadać naszemu wnętrzu odrobiny luksusu; jeżeli lubimy surowe klimaty postawmy na płytki matowe.

Wnętrze salonu sprzedaży/ biura jest bardzo istotne, gdyż bez wątpienia takie pomieszczenie jest naszą wizytówką; nie możemy jednak zapominać o podstawowych wymaganiach względem takiej płytki mianowicie zwracajmy uwagę na antypoślizgowość produktu - klienci potrzebują odczuwać komfort podczas spacerowania między półkami. Podstawową jednak sprawą jest konieczność utrzymywania takiego oto podłoża w czystości – inaczej po kilku miesiącach zauważymy osad na płytkach – a spowodowane jest to nie czym innym, jak po prostu wzmożonym użytkowaniem.

 

Dodatkowo pamiętajmy o odpowiedniej impregnacji płytki polerowanej, w przypadku pominięcia tego kroku podłoga będzie wyglądała nieschludnie i katastrofalnie ciężko będzie zadbać o nią, by wyglądała przyzwoicie.

 

Nasze propozycje:

http://www.tuplytki.pl/67732,arkesia

http://www.tuplytki.pl/28734,affron

http://www.tuplytki.pl/97864,concrete

http://www.tuplytki.pl/98057,lazienka-tubadzin-palace

Znajdź nas w Google+