Strona główna>Łazienkowe dylematy – czyli wanna czy prysznic?
Łazienkowe dylematy – czyli wanna czy prysznic?

Nowy dzień najlepiej rozpocząć orzeźwiającym prysznicem jednak po męczącym dniu nie ma nic bardziej kojącego duszę i ciało niż relaksująca i aromatyczna kąpiel w wannie... Jak odnaleźć rozwiązanie by połączyć jedno z drugim lub na co się zdecydować?


Duża wanna z pewnością będzie dobrym pomysłem, gdy posiadamy powyżej 10m2 łazienki, przy mniejszych metrażach:

http://www.tuplytki.pl/82847,wyposazenie-lazienek-wanny-kolo-wanny-prostokatne/85329,clarissa-wanna-prost-180x80-xwp2680

Jednak dla wielbicieli tego typu sanitarki mamy rozwiązanie w postaci asymetrycznych wanien, które idealnie się nadają do mniejszych pomieszczeń:

http://www.tuplytki.pl/70274,wyposazenie-lazienek-wanny-cersanit-wanny-asymetryczne/70298,nano-wanna-prawa-nogi-140x75-s301-061

 

Kolekcja NANO z Cersanitu jest specjalnie przystosowana do niewielkich metraży, nada się więc dla właścicieli mniejszych łazienek.

 

Jednak jeżeli chcemy się poczuć niemal jak w jaccuzi proponujemy zainteresowanie się wannami z hydromasażem:

http://www.tuplytki.pl/85328,wyposazenie-lazienek-wanny-kolo-wanny-z-hydromasazem

Pamiętać jednak należy, że tego typu wanna jest trudniejsza w pielęgnacji jednak z pewnością dzięki niej doznamy więcej przyjemności aniżeli przy zwyczajnej kąpieli.

Jeżeli jednak pomimo tego obawiamy się, że nic nie zastąpi nam porannego prysznica bez problemu możemy to połączyć sprawiając sobie taką oto kabinę z wanną:

http://www.tuplytki.pl/85548,kabiny-i-wanny-wielofunkcyjne

Zadbajmy o ten ważny zakątek naszego mieszkania i rozpocznijmy poszukiwania od wyboru naszego „wodnego łóżka”.

Znajdź nas w Google+